Eskişehir Web Tasarım

Hakkımızda

Hakkımızda

     Kunt Otomasyon - Makina - Elektrik, Endüstriyel ve Ticari Tesis Projelerinde, Elektrik, Makina ve Otomasyon alanlarında, en son teknolojiyi kullanarak, profesyonel çözüm ortağı olmak üzere kurulmuştur. Tasarım ve proje aşamasından, uygulama ve devreye alma aşamalarına kadar yenilikçi çözümler üreterek, maliyet ve kaliteyi dengelemekteyiz.

     Her biri alanında uzman olan personelimiz ve teslim ettiğimiz projelerin arkasında durabilme gücü, kalite prensibimizi ortaya koymaktadır. Kaliteyi ve iş güvenliğini en üst düzeyde tutabilmek için, alanında gerekli teknik eğitimi almamış personel sahada çalıştırılmamaktadır. Bu disiplin sayesinde teslim ettiğimiz bütün projelerde kalite ve güvenilirliğimizi ortaya koymaktayız.

     Kalitemizden ve prensiplerimizden ödün vermeden, güvenilir ve zamanında projeleri hazırlayıp, hizmet sonrası gerekli desteği kesintisiz ve hızlı bir şekilde sağlayarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

    Firma olarak satışını yaptığımız ürünlerin kaliteli ve güvenilir olmasının yanı sıra, hızlı teslimat, profesyonel ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerimize hizmet sunmaya hazırız. Tüm kuruluşlarımızın üretimine katkıda bulunacağına inandığımız ürünleri ve sizin temininde güçlük çektiğiniz veya teknik danışmanlık gerektiren her türlü teknik malzemeyi uygun fiyat ve kalite garantisi ile Kunt Otomasyon olarak tedarik edeceğimizi garanti ediyoruz.

WhatsApp